Classy N In Love (VH23-014-0136)
| Rotu | Quarterhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | |
| Syntynyt | 08.07.2022, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | |
| Painotus | |
| Sivut | https://pikselit.net/syringa/h/classyninlove.html |
| Rekisteröity | 15.06.2023 |
| Kotitalli | Syringa Ranch (SYRI1233) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | NEWA7715 |
| Omistajat | titiuu (VRL-10361) |
| i. Classic Cold Case (VH20-235-0001) qp, 148cm, rt |
ii. Case Speech Radon (VH14-014-0148) qh, 147cm |
iii. Justin Case (VH14-014-0078) qh, 150cm, phkko |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Shines Like Copper (VH14-014-0079) qh, 146cm, acha |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Classic Chippewa Moon (VH18-014-0202) qh, 150cm |
iei. Blood Moon Rising (VH18-014-0092) qh, 157cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Classic Cheyenne Star (VH18-014-0095) qp, 148cm, rnhkko |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Accidentally In Love (VH20-014-0123) qh, 160cm, rtkm |
ei. Lost In The Flames (VH14-014-0104) qh, 162cm |
eii. It's Not Flyers Time (VH14-014-0103) qh, 163cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Lost in the Echo (VH14-014-0102) qh, 156cm, rtkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Classic Cold Case (VH20-235-0001) qp, 148cm, rtii. Case Speech Radon (VH14-014-0148) qh, 147cmiii. Justin Case (VH14-014-0078) qh, 150cm, phkko
Emälinja
e. Accidentally In Love (VH20-014-0123) qh, 160cm, rtkm
Classy N In Love on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.