Callaghan MPB (VH23-023-0190)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 17.12.2023, Uusi-Seelanti, 28.7 vuotta, ikääntyminen: 30pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://keppis.net/moana/ponit/evm/kamu.html |
| Rekisteröity | 31.12.2023 |
| Kotitalli | Moana part breds (MOAN4100) |
| Kasvattajanimi | MPB |
| Kasvattaja | MOAN4100, VRL-01851 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
| i. Breezy Cadwgan (VH11-023-0121) wpb, 143cm |
ii. Cadfridog Nymfo (VH11-022-0050) wB, 131cm, vkk |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Vita's Asterella GBR (VH05-023-2180) wpb, 141cm, mrn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Brunnby Kittiwink (VH22-023-0102) wpb, 148cm, vrt |
ei. Bayfield Wranws (VH20-023-0090) wpb |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Cornhill Pretty Ballet (VH18-023-0053) wpb, 142cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Breezy Cadwgan (VH11-023-0121) wpb, 143cmii. Cadfridog Nymfo (VH11-022-0050) wB, 131cm, vkk
Emälinja
e. Brunnby Kittiwink (VH22-023-0102) wpb, 148cm, vrtee. Cornhill Pretty Ballet (VH18-023-0053) wpb, 142cm
Callaghan MPB on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.