Ceiriosen Maredydd (VH23-026-0125)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 149 cm |
| Syntynyt | 28.07.2023, Iso-Britannia, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://ikitalvi.net/w/ponit/ceiriosenmaredydd.php |
| Rekisteröity | 03.09.2023 |
| Kotitalli | Rhyawdd Welsh Stud (RWS9549) |
| Kasvattajanimi | Ceiriosen |
| Kasvattaja | CEIR9009 |
| Omistajat | josh (VRL-00139) |
| Omistajahistoria | |
| i. Marchwraidd Dawn (VH14-026-0211) wD, 140cm, rt |
ii. Marchalarch Dawn (VH14-025-0043) wC, 133cm, trt |
iii. Machen Mabon Mawddach (VH17-025-0014) wC, 135cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Dunmoor Northern Nights (VH17-025-0013) wC, 130cm, trt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rhediad Medwen (VH14-026-0063) wD, 146cm, prn |
iei. Lyndawynn Riot (VH13-026-0144) wD, 149cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Draethen Mared (VH13-026-0147) wD, 145cm, tprt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Pencalow Angwyn (VH15-026-0015) wD, 151cm, rt |
ei. Pencalow Floyd (VH13-026-0071) wD |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pencalow Amranwen (VH13-026-0084) wD, 150cm, rt |
eei. Poltergeist (VH06-026-6681) wD, 148cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Cledwyn Aerona (VH26-026-0023) wD, 152cm, prt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Marchwraidd Dawn (VH14-026-0211) wD, 140cm, rtii. Marchalarch Dawn (VH14-025-0043) wC, 133cm, trtiii. Machen Mabon Mawddach (VH17-025-0014) wC, 135cm, trn
Emälinja
e. Pencalow Angwyn (VH15-026-0015) wD, 151cm, rtee. Pencalow Amranwen (VH13-026-0084) wD, 150cm, rteee. Cledwyn Aerona (VH26-026-0023) wD, 152cm, prt
Ceiriosen Maredydd on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.