Knockturn Pirate King (VH23-029-0376)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 24.03.2025. Veriprosentti: 62.5%, tarkastaja: VRL-06701. |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 147 cm |
| Syntynyt | 12.10.2023, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/rp/king.php |
| Rekisteröity | 12.10.2023 |
| Kotitalli | Knockturn Ponies (KNOC1981) |
| Kasvattajanimi | Knockturn |
| Kasvattaja | KNOC1981, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
KRJ-I (104.500p), 31.01.2026, KRJ
KTK-I (83.000p), 20.06.2025, poniktk
PSB-III (65.000p), 25.11.2024, PSB
PSB-II (72.000p), 25.10.2024, PSB
KV-II (31.500p), 20.11.2023, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Knockturn Davy Jones (VH16-029-0031) rp, 147cm, prn |
ii. Saltcoats Purple Vein (VH13-029-0410) rp, 143cm, vkk |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Bromsgrove Aloha Passiana (VH15-029-0533) rp, 146cm, trn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Goldenbrim Crystal Avalanche (VH22-029-0212) rp, 148cm, prn |
ei. Velveteen Rabbit (VH17-029-0183) rp, 147cm, mrn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ashbee Coconut Grove (VH17-029-0017) rp, 148cm, prt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Knockturn Davy Jones (VH16-029-0031) rp, 147cm, prnii. Saltcoats Purple Vein (VH13-029-0410) rp, 143cm, vkk
Emälinja
e. Goldenbrim Crystal Avalanche (VH22-029-0212) rp, 148cm, prnee. Ashbee Coconut Grove (VH17-029-0017) rp, 148cm, prt
Knockturn Pirate King on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.