Gosia Yemn (VH23-038-0039)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 30.06.2023, Puola, 23 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/gosia/ |
| Rekisteröity | 15.10.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Melchor Yemn (VH22-038-0077) lv, 165cm, tprn |
ii. Sailor Boy (VH21-038-0039) lv, 167cm, tprn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Wise Moneylady (VH21-038-0139) lv, 154cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Conversia Yemn (VH22-038-0046) lv, 155cm, rn |
ei. Command Thunder (VH21-038-0103) lv, 155cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Vernolian Big Cracker (VH21-038-0105) lv, 156cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Melchor Yemn (VH22-038-0077) lv, 165cm, tprnii. Sailor Boy (VH21-038-0039) lv, 167cm, tprn
Emälinja
e. Conversia Yemn (VH22-038-0046) lv, 155cm, rnee. Vernolian Big Cracker (VH21-038-0105) lv, 156cm, rn
Gosia Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.