Pure Emptiness NMH xx (VH24-006-0163)
Tämä hevonen on kuollut 06.02.2026.
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 17.04.2024, Espanja, Kuollessaan yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/pureemptinessnmhxx.php |
| Rekisteröity | 30.05.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Grand Madness xx (VH23-006-0005) xx, 170cm, rn |
ii. Namys Grand Canyon xx (VH21-006-0240) xx, 172cm, rn |
iii. Grand Coyote xx (VH18-006-0317) xx, 169cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Midnight Fairy xx (VH18-006-0320) xx, 170cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Madness Everywhere xx (VH21-006-0241) xx, 168cm, rn |
iei. Sea Soul xx (VH18-006-0340) xx, 169cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Madness Ends xx (VH18-006-0319) xx, 167cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Empty Mood Namys xx (VH23-006-0116) xx, 162cm, rt |
ei. YO Nothing Else Matters (VH21-006-0159) xx, 165cm, rt |
eii. Nothing to See (VH21-006-0074) xx, 170cm, rtkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Muscat (VH21-006-0079) xx, 159cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Mood xx (VH23-006-0003) xx, 164cm, prt |
eei. Sarcastrophe (VH21-006-0072) xx, 168cm, rtkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Temper Temper (VH21-006-0087) xx, 162cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Grand Madness xx (VH23-006-0005) xx, 170cm, rnii. Namys Grand Canyon xx (VH21-006-0240) xx, 172cm, rniii. Grand Coyote xx (VH18-006-0317) xx, 169cm, trn
Emälinja
e. Empty Mood Namys xx (VH23-006-0116) xx, 162cm, rtee. Namys Mood xx (VH23-006-0003) xx, 164cm, prteee. Temper Temper (VH21-006-0087) xx, 162cm, rt
Pure Emptiness NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.