Sister Moon NMH xx (VH24-006-0222)
Tämä hevonen on kuollut 06.02.2026.
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 16.05.2024, Espanja, Kuollessaan yli 8v |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/sistermoonnmhxx.php |
| Rekisteröity | 30.06.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Grand Madness xx (VH23-006-0005) xx, 170cm, rn |
ii. Namys Grand Canyon xx (VH21-006-0240) xx, 172cm, rn |
iii. Grand Coyote xx (VH18-006-0317) xx, 169cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Midnight Fairy xx (VH18-006-0320) xx, 170cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Madness Everywhere xx (VH21-006-0241) xx, 168cm, rn |
iei. Sea Soul xx (VH18-006-0340) xx, 169cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Madness Ends xx (VH18-006-0319) xx, 167cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Soul Sister xx (VH23-006-0114) xx, 165cm, rt |
ei. Next Best Thing Namys xx (VH23-006-0001) xx, 166cm, mkm |
eii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Madness Ends xx (VH18-006-0319) xx, 167cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Shady Soul Namys xx (VH23-006-0002) xx, 163cm, rt |
eei. Sea Soul xx (VH18-006-0340) xx, 169cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Shady Shards (VH20-006-0219) xx, 163cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 6.25%
Sukukatokerroin: 0.86
Isälinja
i. Namys Grand Madness xx (VH23-006-0005) xx, 170cm, rnii. Namys Grand Canyon xx (VH21-006-0240) xx, 172cm, rniii. Grand Coyote xx (VH18-006-0317) xx, 169cm, trn
Emälinja
e. Namys Soul Sister xx (VH23-006-0114) xx, 165cm, rtee. Shady Soul Namys xx (VH23-006-0002) xx, 163cm, rteee. Shady Shards (VH20-006-0219) xx, 163cm
Sister Moon NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.