Cersei (VH24-021-0249)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 10.11.2024, Suomi, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/cersei.php |
| Rekisteröity | 29.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | VRL-01544 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Khalim al Namys ox (VH24-003-0050) ox, 157cm, rt |
ii. Khaalid al Namys ox (VH23-003-0203) ox, 156cm, rtkm |
iii. Khayri II ox (VH23-003-0065) ox, 151cm, rtkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Najma ox (VH23-003-0064) ox, 157cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Duha Balqis al Namys ox (VH23-003-0250) ox, 153cm, vrt |
iei. Balthazar ox (VH22-003-0201) ox, 151cm, prt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Dakhm Mustaqill ox (VH18-003-0144) ox, 151cm, rtkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kingston Cesarina (VH11-021-0285) trak, 164cm, tprn |
ei. Cyanide Rock (VH03-021-9138) trak |
eii. Waltzmeister (VH03-021-6120) trak |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Schizophrenic (VH03-021-4789) trak |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Khalim al Namys ox (VH24-003-0050) ox, 157cm, rtii. Khaalid al Namys ox (VH23-003-0203) ox, 156cm, rtkmiii. Khayri II ox (VH23-003-0065) ox, 151cm, rtkm
Emälinja
e. Kingston Cesarina (VH11-021-0285) trak, 164cm, tprn
Cersei on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.