Dawn Tirion (VH24-026-0104)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 151 cm |
| Syntynyt | 31.10.2023, 5 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | |
| Sivut | https://porkkis.net/paraati/dawntirion.html |
| Rekisteröity | 03.12.2024 |
| Kotitalli | Paraatiponit (PARA3805) |
| Kasvattajanimi | Dawn |
| Kasvattaja | PARA3805, VRL-03561 |
| Omistajat | Dani (VRL-03561) |
| i. Afallach Breanainn Dawn (VH13-026-0218) wD, 151cm, rn |
ii. Criallt Blathaon (VH12-026-0365) wD, 155cm, rnvkk |
iii. Bradychwyr Eithafion (VH12-026-0348) wD, 150cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Awefflach Bonnie (VH12-026-0010) wD, 155cm, rnvkk |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Afalwydd Adara Dawn (VH13-026-0117) wD, 149cm, rt |
iei. Corwynt Llygad (VH11-026-0079) wD, 157cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Trwmaidd Avalon Apples (VH13-026-0110) wD, 146cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tirion Gwenhwyfar (VH22-026-0266) wD, 149cm, m |
ei. Tirion Bob Amser (VH22-026-0076) wD, 152cm, rn |
eii. Rhyddwycke Brynn (VH22-026-0052) wD, 151cm, trn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Garnoc Park Addien (VH21-026-0128) wD, 145cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tirion Gwenhwyvach (VH22-026-0106) wD, 147cm |
eei. Du Dewr (VH22-026-0057) wD, 149cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Hyleuddraith Gwen (VH22-026-0029) wD, 145cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Afallach Breanainn Dawn (VH13-026-0218) wD, 151cm, rnii. Criallt Blathaon (VH12-026-0365) wD, 155cm, rnvkkiii. Bradychwyr Eithafion (VH12-026-0348) wD, 150cm
Emälinja
e. Tirion Gwenhwyfar (VH22-026-0266) wD, 149cm, mee. Tirion Gwenhwyvach (VH22-026-0106) wD, 147cmeee. Hyleuddraith Gwen (VH22-026-0029) wD, 145cm, rt
Dawn Tirion on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.