Saeva Magnolia (VH24-031-0188)
Tämä hevonen on kuollut 14.07.2025.
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 18.09.2024, Suomi, Kuollessaan yli 8v |
| Väri | rautiaankimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://kida.altervista.org/pv/h/rip/magnolia.php |
| Rekisteröity | 16.10.2024 |
| Kotitalli | Saeva (SAEV8819) |
| Kasvattajanimi | Saeva |
| Kasvattaja | SAEV8819, VRL-08368 |
| Omistajat | Kida (VRL-08368) |
KVJ A, 11.07.2025, KV
KRJ-II (98.000p), 30.06.2025, KRJ
KV-II (29.000p), 20.11.2024, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Thirteen Mephisto (VH17-151-0004) baij, 167cm, trn |
ii. Magellan (VH16-151-0001) baij, 166cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nephalem (VH16-151-0005) baij, 168cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Banzai Vega (VH22-011-0257) hann, 166cm, rtkm |
ei. Voodoo (VH19-011-0148) hann, 167cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Grapefruit Cosmo (VH19-011-0146) hann, 165cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Thirteen Mephisto (VH17-151-0004) baij, 167cm, trnii. Magellan (VH16-151-0001) baij, 166cm
Emälinja
e. Banzai Vega (VH22-011-0257) hann, 166cm, rtkmee. Grapefruit Cosmo (VH19-011-0146) hann, 165cm
Saeva Magnolia on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.