Pequot Yemn x (VH24-034-0044)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 14.06.2024, Puola, 15.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/pekka/ |
| Rekisteröity | 18.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Jumanji Yemn x (VH23-034-0030) x, 158cm, rn |
ii. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kekbela Yemn x (VH22-034-0019) x, 158cm, rn |
iei. Baf al Sierra ox (VH21-003-0140) ox, 157cm, trn |
ieii. Valiant al Sierra ox (VH20-003-0223) ox, 152cm, trn |
| ieie. Banned From Heaven ox (VH15-003-0041) ox, 152cm, rtpäis |
iee. Silent Night di Sierra (VH21-006-0168) xx, 167cm, prt |
ieei. Dawnvale Crystal Night (VH18-006-0303) xx, 164cm, rn |
|
| ieee. Silent Soul Ring (VH15-006-0174) xx, 168cm, rn |
|||
| e. Wellmania Yemn x (VH23-034-0034) x, 158cm, rn |
ei. Sulkowice Yemn x (VH22-034-0043) x, 162cm, mrn |
eii. Speedy Will (VH21-034-0059) x, 165cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Banie Yemn x (VH21-034-0074) x, 158cm, mrn |
eiei. Valiant al Sierra ox (VH20-003-0223) ox, 152cm, trn |
|
| eiee. Sierra Novelle xx (VH21-006-0248) xx, 166cm, mrn |
ee. Warny Yemn x (VH21-034-0075) x, 155cm, rnkm |
eei. Sierra Temecke x (VH21-034-0039) x, 158cm, rnkm |
eeii. Sierra Theory Of Poseidon (VH20-034-0040) x, 158cm, trn |
| eeie. Sierra Magnolia x (VH20-034-0039) x, 154cm, vkkkm |
eee. Brella Rewa x (VH21-034-0041) x, 154cm, rn |
eeei. Pretender Rewa (VH12-034-0042) x, 158cm |
|
| eeee. T.H. Shariyah (VH13-003-0119) ox, 148cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 1.17%
Sukukatokerroin: 0.93
Isälinja
i. Jumanji Yemn x (VH23-034-0030) x, 158cm, rnii. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm
Emälinja
e. Wellmania Yemn x (VH23-034-0034) x, 158cm, rnee. Warny Yemn x (VH21-034-0075) x, 155cm, rnkmeee. Brella Rewa x (VH21-034-0041) x, 154cm, rneeee. T.H. Shariyah (VH13-003-0119) ox, 148cm, rneeeee. Risasi Nyota (VH11-003-0490) ox, 149cm, rt
Pequot Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.