Napassia Yemn (VH24-038-0007)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 15.01.2024, Puola, 18.6 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/napassia/ |
| Rekisteröity | 22.02.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Radical Excalibur (VH23-038-0052) lv, 156cm, rn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Pretty Psycho RC (VH19-045-0034) lv, 152cm, trn |
iei. Psychédelic Rus (VH18-098-0002) ransk, 159cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Chianna D´eux (VH15-098-0011) ransk, 158cm, prt |
iee. Pretty Sweet RC (VH16-045-0052) lv, 155cm, trn |
ieei. Fairytale's Northman (VH01-038-4412) lv, 160cm |
|
| ieee. Petra Loisto (VH16-045-0043) lv, 158cm, trn |
|||
| e. Jamelias Yemn (VH22-038-0048) lv, 160cm, rn |
ei. K. Jarret Jack (VH22-038-0031) lv, 160cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rn |
eei. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rn |
eeii. Cooper Snilli (VH14-038-0040) lv, 163cm, tprn |
| eeie. Dregia Yemn (VH14-038-0049) lv, 160cm, rn |
eee. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rn |
eeei. Blacktap LRH (VH13-038-0045) lv, 162cm, rn |
|
| eeee. Ukretti Yemn (VH14-038-0037) lv, 158cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 0.91
Isälinja
i. Radical Excalibur (VH23-038-0052) lv, 156cm, rn
Emälinja
e. Jamelias Yemn (VH22-038-0048) lv, 160cm, rnee. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rneee. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rneeee. Ukretti Yemn (VH14-038-0037) lv, 158cm, rneeeee. Lingerine (VH12-038-0037) lv, 160cm, rt
Napassia Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.