Zyrille Yemn (VH24-038-0035)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 31.08.2024, Puola, 13.5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/zyrille/ |
| Rekisteröity | 20.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Valtrax Yemn (VH21-038-0167) lv, 160cm, rn |
ii. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rn |
iii. Cooper Snilli (VH14-038-0040) lv, 163cm, tprn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Dregia Yemn (VH14-038-0049) lv, 160cm, rn |
iiei. Blacktap LRH (VH13-038-0045) lv, 162cm, rn |
|
| iiee. Javindra Yemn (VH12-038-0042) lv, 156cm |
ie. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rn |
iei. Blacktap LRH (VH13-038-0045) lv, 162cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Ukretti Yemn (VH14-038-0037) lv, 158cm, rn |
ieei. Jim Jertical (VH12-038-0030) lv, 158cm, rn |
|
| ieee. Lingerine (VH12-038-0037) lv, 160cm, rt |
|||
| e. Cresselia Yemn (VH23-038-0017) lv, 159cm, rn |
ei. Rjazán Harrow (VH22-045-0049) lv, 162cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Pheodora Ach (VH20-045-0059) lv, 156cm, prt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. La Videl Yemn (VH22-038-0015) lv, 158cm, rn |
eei. Invictus Gue (VH22-038-0016) lv, 156cm, rn |
eeii. Invisible Gue (VH21-038-0044) lv, 154cm, trn |
| eeie. Miss Sun Gue (VH18-038-0104) lv, 160cm, rn |
eee. Bressia Yemn (VH20-038-0044) lv, 159cm, rn |
eeei. Kingston Yemn (VH14-038-0038) lv, 160cm, rn |
|
| eeee. Grafaella Yemn (VH14-038-0048) lv, 155cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 1.56%
Sukukatokerroin: 0.9
Isälinja
i. Valtrax Yemn (VH21-038-0167) lv, 160cm, rnii. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rniii. Cooper Snilli (VH14-038-0040) lv, 163cm, tprn
Emälinja
e. Cresselia Yemn (VH23-038-0017) lv, 159cm, rnee. La Videl Yemn (VH22-038-0015) lv, 158cm, rneee. Bressia Yemn (VH20-038-0044) lv, 159cm, rneeee. Grafaella Yemn (VH14-038-0048) lv, 155cm, rneeeee. Zin Othilia (VH13-038-0022) lv, 153cm, rn
Zyrille Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.