Hoding Yemn (VH24-038-0037)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 11.10.2024, Puola, 12.6 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/hodde/ |
| Rekisteröity | 25.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Arcade Yemn (VH23-038-0032) lv, 154cm, rn |
ii. Friendly Fellow MacLily (VH21-038-0162) lv |
iii. Radical Exclusive (VH20-038-0040) lv, 155cm, prn |
iiii. Foxpress Snilli (VH16-038-0029) lv, 166cm, rt |
| iiie. Jillaroox (VH16-038-0013) lv, 154cm, tprn |
iie. Charming Indeed RC (VH19-038-0008) lv, 150cm, prn |
iiei. Star Of Legolas (VH16-038-0045) lv, 167cm, mrn |
|
| iiee. Chocoholic Cram! (VH16-045-0053) lv, 156cm, trn |
ie. Famas Yemn (VH22-038-0067) lv, 158cm, rn |
iei. K. Jarret Jack (VH22-038-0031) lv, 160cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Radical Desertic (VH21-038-0166) lv, 157cm, rn |
ieei. Mathematic (VH20-045-0062) lv |
|
| ieee. Dramatic RC (VH18-045-0024) lv, 156cm, mrn |
|||
| e. Parachina Yemn (VH23-038-0015) lv, 160cm, rn |
ei. Sodomie Yemn (VH22-038-0025) lv, 159cm, rn |
eii. Fire's Impasse (VH06-038-3951) lv, 158cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rn |
eiei. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rn |
|
| eiee. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rn |
ee. Spring Flame MacLily (VH22-038-0029) lv, 162cm, tprn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 0.96
Isälinja
i. Arcade Yemn (VH23-038-0032) lv, 154cm, rnii. Friendly Fellow MacLily (VH21-038-0162) lviii. Radical Exclusive (VH20-038-0040) lv, 155cm, prniiii. Foxpress Snilli (VH16-038-0029) lv, 166cm, rt
Emälinja
e. Parachina Yemn (VH23-038-0015) lv, 160cm, rnee. Spring Flame MacLily (VH22-038-0029) lv, 162cm, tprn
Hoding Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.