Clovis Yemn (VH24-083-0010)
| Rotu | Criollo |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 08.06.2024, Puola, 15.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | voikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/clovis/ |
| Rekisteröity | 18.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Radius Yemn (VH23-083-0015) cri, 145cm, rnvkk |
ii. Halfmen Yemn (VH23-083-0001) cri, 148cm, rnvkk |
iii. Mario-Tripas (VH21-083-0014) cri, 148cm, rnvkk |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Colonnea Doen (VH21-083-0013) cri, 146cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Chynowa Yemn (VH22-083-0001) cri, 144cm, mkm |
iei. Pailemán (VH21-083-0015) cri, 146cm, mkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Lagunita Telsen (VH21-083-0016) cri, 142cm, vkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Ultranza DLH (VH22-083-0003) cri, 147cm, cre |
ei. El Chapo DLHS (VH19-083-0003) cri, 149cm, cre |
eii. El Chamical (VH18-083-0009) cri |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Gota de Lluvia (VH18-083-0008) cri |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Inmortal Delm (VH19-083-0004) cri, 147cm, rn |
eei. Rígor Mortis (VH18-083-0011) cri |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Borrasca (VH18-083-0012) cri |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Radius Yemn (VH23-083-0015) cri, 145cm, rnvkkii. Halfmen Yemn (VH23-083-0001) cri, 148cm, rnvkkiii. Mario-Tripas (VH21-083-0014) cri, 148cm, rnvkk
Emälinja
e. Ultranza DLH (VH22-083-0003) cri, 147cm, creee. Inmortal Delm (VH19-083-0004) cri, 147cm, rneee. Borrasca (VH18-083-0012) cri
Clovis Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.