Haplogroup Yemn (VH24-090-0003)
| Rotu | Anglo-trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 15.01.2024, Puola, 18.6 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/haplo/ |
| Rekisteröity | 22.02.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Ocypel Yemn (VH22-090-0032) a-trak, 168cm, rn |
ii. Robac Yemn xx (VH22-006-0070) xx, 165cm, rn |
iii. Times Doc (VH21-006-0347) xx, 157cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Qes Benelux xx (VH21-006-0340) xx, 168cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Deadly Meows Del (VH22-021-0026) trak, 167cm, prn |
iei. The Purr-fect Hero (VH17-021-0064) trak, 168cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Deadly Sins (VH17-021-0040) trak |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Malachina Yemn (VH22-090-0031) a-trak, 163cm, vkk |
ei. Lancut Yemn x (VH22-034-0002) x, 158cm, vkk |
eii. Belieber (VH21-034-0060) x, 161cm, rnvkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Shelley x (VH21-034-0056) x, 154cm, vkk |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Empyrean Featherwing (VH21-021-0189) trak, 163cm, prt |
eei. Misadventure (VH21-021-0166) trak, 166cm, prt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Feather Fantasy (VH21-021-0141) trak, 159cm, prn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Ocypel Yemn (VH22-090-0032) a-trak, 168cm, rnii. Robac Yemn xx (VH22-006-0070) xx, 165cm, rniii. Times Doc (VH21-006-0347) xx, 157cm, rn
Emälinja
e. Malachina Yemn (VH22-090-0031) a-trak, 163cm, vkkee. Empyrean Featherwing (VH21-021-0189) trak, 163cm, prteee. Feather Fantasy (VH21-021-0141) trak, 159cm, prn
Haplogroup Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.