Rimespell Bearna (VH24-202-0012)
Tämä hevonen on kuollut 10.05.2026.
| Rotu | Englanninpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 171 cm |
| Syntynyt | 17.08.2023, Iso-Britannia, Kuollessaan 10 vuotta, ikääntyminen: 100pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://sites.google.com/view/casandrantila/muistoissa-2/rimespell-bearna |
| Rekisteröity | 06.05.2024 |
| Kotitalli | Casandran tila (CT9446) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | RIME4021, VRL-09844 |
| Omistajat | Casandra (VRL-15203) |
| i. Rimespell Beacon (VH22-202-0047) ewb, 172cm, trn |
ii. Granall Bearair (VH22-202-0028) ewb, 175cm, prn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Grein Scilla (VH22-202-0037) ewb, 166cm, trn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rimespell Dawn (VH22-202-0043) ewb, 170cm, mkm |
ei. Granall Daemon (VH22-202-0031) ewb, 167cm, mkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Nantoria (VH22-202-0036) ewb, 172cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rimespell Beacon (VH22-202-0047) ewb, 172cm, trnii. Granall Bearair (VH22-202-0028) ewb, 175cm, prn
Emälinja
e. Rimespell Dawn (VH22-202-0043) ewb, 170cm, mkmee. Nantoria (VH22-202-0036) ewb, 172cm, rt
Rimespell Bearna on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.