Lumia al Namys ox (VH25-003-0216)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 151 cm |
| Syntynyt | 10.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/lumiaalnamysox.php |
| Rekisteröity | 26.08.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Shabir al Braqa (VH21-003-0008) ox, 153cm |
ii. Mahir Sheikh (VH18-003-0190) ox, 154cm, mkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Khayriyya (VH18-003-0193) ox, 150cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lumos al Namys ox (VH24-003-0132) ox, 151cm, rt |
ei. Fayyad el-Turay ox (VH23-003-0273) ox, 151cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lumembe ox (VH14-003-0347) ox, 152cm, prt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Shabir al Braqa (VH21-003-0008) ox, 153cmii. Mahir Sheikh (VH18-003-0190) ox, 154cm, mkm
Emälinja
e. Lumos al Namys ox (VH24-003-0132) ox, 151cm, rtee. Lumembe ox (VH14-003-0347) ox, 152cm, prt
Lumia al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.