A.D. Tamra ox (VH25-003-0392)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 153 cm |
| Syntynyt | 20.03.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/adtamraox.php |
| Rekisteröity | 10.12.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | A.D. |
| Kasvattaja | PONI6350 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. A.D. Ja-Ha (VH24-003-0026) ox, 154cm, mkm |
ii. Jabmen al-Zaman (VH18-003-0063) ox, 151cm, km |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Amira al Hazard (VH14-003-0314) ox, 157cm, mkm |
iei. Rabbani ox (VH14-003-0280) ox, 157cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Andalib ox (VH14-003-0281) ox, 156cm, rnkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. KH Talawat (VH16-003-0287) ox, 151cm, km |
ei. KH Al-Din ox (VH11-003-0104) ox, 150cm, rnhkko |
eii. Fire Smoke (VH03-003-7714) ox, 149cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ambrella ox (VH04-003-1126) ox, 151cm, km |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tafrat al Hazard ox (VH16-003-0138) ox, 153cm, mkm |
eei. Zatil al Xerea (VH14-003-0313) ox, 153cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tayyeb ox (VH15-003-0252) ox, 151cm, rtkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. A.D. Ja-Ha (VH24-003-0026) ox, 154cm, mkmii. Jabmen al-Zaman (VH18-003-0063) ox, 151cm, km
Emälinja
e. KH Talawat (VH16-003-0287) ox, 151cm, kmee. Tafrat al Hazard ox (VH16-003-0138) ox, 153cm, mkmeee. Tayyeb ox (VH15-003-0252) ox, 151cm, rtkm
A.D. Tamra ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.