Last Hunter Standing NMH xx (VH25-006-0504)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 20.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/lasthunterstandingnmhxx.php |
| Rekisteröity | 24.09.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Shadow Hunter NMH xx (VH24-006-0216) xx, 164cm |
ii. Wait In Shadows Namys xx (VH24-006-0140) xx, 166cm |
iii. Shadow And Bone (VH23-006-0024) xx, 167cm, rnkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Wait In Line xx (VH23-006-0098) xx, 164cm, rnvkk |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Jasmine xx (VH23-006-0104) xx, 166cm, mkm |
iei. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Jasmin Macy xx (VH23-006-0045) xx, 166cm, mkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Last Choice Karma xx (VH24-006-0313) xx, 166cm, vrn |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Shadow Hunter NMH xx (VH24-006-0216) xx, 164cmii. Wait In Shadows Namys xx (VH24-006-0140) xx, 166cmiii. Shadow And Bone (VH23-006-0024) xx, 167cm, rnkrj
Emälinja
e. Last Choice Karma xx (VH24-006-0313) xx, 166cm, vrn
Last Hunter Standing NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.