Consumption Hysteria NMH xx (VH25-006-0566)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 10.09.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/consumptionhysterianmhxx.php |
| Rekisteröity | 02.10.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Credit Card Karma xx (VH24-006-0017) xx, 167cm, trt |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Doomsday Hysteria NMH xx (VH24-006-0113) xx, 165cm, rn |
ei. Doomsday Namys xx (VH23-006-0004) xx, 165cm, rt |
eii. Sarcastrophe (VH21-006-0072) xx, 168cm, rtkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Let Me See xx (VH18-006-0318) xx, 161cm, mrn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Clovell Hysteria Nights xx (VH23-006-0126) xx, 167cm, trn |
eei. Mass Hysteria (VH21-006-0088) xx, 165cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Songs of Sorrow (VH23-006-0049) xx, 168cm, mkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Credit Card Karma xx (VH24-006-0017) xx, 167cm, trt
Emälinja
e. Doomsday Hysteria NMH xx (VH24-006-0113) xx, 165cm, rnee. Clovell Hysteria Nights xx (VH23-006-0126) xx, 167cm, trneee. Songs of Sorrow (VH23-006-0049) xx, 168cm, mkm
Consumption Hysteria NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.