Mortal Sin NMH xx (VH25-006-0575)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 12.09.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/mortalsinnmhxx.php |
| Rekisteröity | 03.10.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Hell To The No Karma xx (VH25-006-0059) xx, 169cm, rt |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tragic Soul NMH xx (VH24-006-0119) xx, 164cm, prt |
ei. Namys Restless Soul xx (VH21-006-0242) xx, 167cm, rt |
eii. Sea Soul xx (VH18-006-0340) xx, 169cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Mirror Mirror xx (VH16-006-0234) xx, 164cm, rnkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tragic Laugh Namys xx (VH23-006-0167) xx, 166cm, rn |
eei. Sarcastrophe (VH21-006-0072) xx, 168cm, rtkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Beautiful Tragedy xx (VH23-006-0097) xx, 161cm, trn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hell To The No Karma xx (VH25-006-0059) xx, 169cm, rt
Emälinja
e. Tragic Soul NMH xx (VH24-006-0119) xx, 164cm, prtee. Tragic Laugh Namys xx (VH23-006-0167) xx, 166cm, rneee. Beautiful Tragedy xx (VH23-006-0097) xx, 161cm, trn
Mortal Sin NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.