Just Some Tea NMH xx (VH25-006-0578)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 13.09.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/justsometeanmhxx.php |
| Rekisteröity | 03.10.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Just Some Luck Karma xx (VH24-006-0018) xx, 165cm, mvkkokm |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Nimbu xx (VH24-006-0120) xx, 163cm, mkm |
ei. Next Best Thing Namys xx (VH23-006-0001) xx, 166cm, mkm |
eii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Madness Ends xx (VH18-006-0319) xx, 167cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Darjeeling (VH15-006-0473) xx, 163cm, mkm |
eei. Hubcap xx (VH14-006-0401) xx, 166cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Darling Hope (VH02-006-0337) xx |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Just Some Luck Karma xx (VH24-006-0018) xx, 165cm, mvkkokm
Emälinja
e. Namys Nimbu xx (VH24-006-0120) xx, 163cm, mkmee. Darjeeling (VH15-006-0473) xx, 163cm, mkmeee. Darling Hope (VH02-006-0337) xx
Just Some Tea NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.