Bad Example NMH xx (VH25-006-0594)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 18.09.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/badexamplenmhxx.php |
| Rekisteröity | 07.10.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Shadow Orchid NMH xx (VH24-006-0143) xx, 165cm |
ii. Wait In Shadows Namys xx (VH24-006-0140) xx, 166cm |
iii. Shadow And Bone (VH23-006-0024) xx, 167cm, rnkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Wait In Line xx (VH23-006-0098) xx, 164cm, rnvkk |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. YO Primrose (VH21-006-0110) xx, 162cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Single Penny (VH21-006-0069) xx, 168cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. For Example Karma xx (VH24-006-0020) xx, 168cm, vrt |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Shadow Orchid NMH xx (VH24-006-0143) xx, 165cmii. Wait In Shadows Namys xx (VH24-006-0140) xx, 166cmiii. Shadow And Bone (VH23-006-0024) xx, 167cm, rnkrj
Emälinja
e. For Example Karma xx (VH24-006-0020) xx, 168cm, vrt
Bad Example NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.