Hollowdale's Pink Baroness (VH25-017-0220)
| Rotu | Shetlanninponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 90 cm |
| Syntynyt | 10.05.2025, Irlanti, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://kanelipulla.net/gloom/p/pinkbaroness.php |
| Rekisteröity | 04.10.2025 |
| Kotitalli | Gloomsdale Ponies (GLOO1140) |
| Kasvattajanimi | Hollowdale's |
| Kasvattaja | VRL-07415 |
| Omistajat | Nerita (VRL-12557) |
ei palkita (55.000p), 20.12.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Baronet of Brightwood (VH20-017-0443) she, 99cm, m |
ii. Millthrop Arcturus (VH20-017-0434) she, 100cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Bressay Katie (VH20-017-0435) she, 98cm, klm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kuunokan Twinklingpink (VH21-017-0397) she, 84cm |
ei. The Wolf Of Dwarf Street (VH20-017-0241) she, 84cm, rnhkkopäis |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ecton Pink Caramelle (VH18-017-0407) she, 100cm, rnvkk |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Baronet of Brightwood (VH20-017-0443) she, 99cm, mii. Millthrop Arcturus (VH20-017-0434) she, 100cm, m
Emälinja
e. Kuunokan Twinklingpink (VH21-017-0397) she, 84cmee. Ecton Pink Caramelle (VH18-017-0407) she, 100cm, rnvkk
Hollowdale's Pink Baroness on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.