Hot Sidecar Glow (VH25-019-0065)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 25.04.2025, 7 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://glowdale.ruusukka.org/walker/hotsidecar.php |
| Rekisteröity | 14.06.2025 |
| Kotitalli | Glowdale Farm (GLDL5792) |
| Kasvattajanimi | Glow |
| Kasvattaja | GLDL5792 |
| Omistajat | Mari H (VRL-05704) |
KTK-II (75.000p), 30.11.2025, hevosktk
AV-II (37.000p), 18.10.2025, AV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Hot Toddy Glow (VH24-019-0073) twh, 157cm, m |
ii. Hennessey Qocui Glow (VH20-019-0080) twh, 157cm, m |
iii. Hot Hennessey (VH20-019-0030) twh, 156cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Fizzbomb (VH20-019-0031) twh, 158cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Lipstick Lies Delm (VH19-019-0001) twh, 155cm, rn |
iei. Deep Impact (VH17-019-0065) twh |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Little Red Annie (VH17-019-0066) twh |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Turning Tiaras Glow (VH24-019-0075) twh, 158cm, rn |
ei. Turning In Grave Glow (VH22-019-0004) twh, 161cm |
eii. Stairway To Grave (VH20-019-0065) twh, 160cm, acha |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Buttercup (VH17-019-0024) twh, 163cm, vrt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Primadonna Glow (VH22-019-0005) twh, 157cm, m |
eei. Behind The Scenes (VH20-019-0066) twh, 163cm, vm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. So Called High Class (VH20-019-0073) twh, 156cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hot Toddy Glow (VH24-019-0073) twh, 157cm, mii. Hennessey Qocui Glow (VH20-019-0080) twh, 157cm, miii. Hot Hennessey (VH20-019-0030) twh, 156cm, rt
Emälinja
e. Turning Tiaras Glow (VH24-019-0075) twh, 158cm, rnee. Primadonna Glow (VH22-019-0005) twh, 157cm, meee. So Called High Class (VH20-019-0073) twh, 156cm, rt
Hot Sidecar Glow on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.