Prima Uomo Glow (VH25-019-0135)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 19.11.2024, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/primauomoglow.php |
| Rekisteröity | 27.11.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Glow |
| Kasvattaja | GLDL5792 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Sannazaro Glow (VH20-019-0079) twh, 156cm, rn |
ii. No Action (VH20-019-0068) twh, 158cm, rnkrj |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Savaronola (VH20-019-0032) twh, 154cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Primadonna Glow (VH22-019-0005) twh, 157cm, m |
ei. Behind The Scenes (VH20-019-0066) twh, 163cm, vm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. So Called High Class (VH20-019-0073) twh, 156cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Sannazaro Glow (VH20-019-0079) twh, 156cm, rnii. No Action (VH20-019-0068) twh, 158cm, rnkrj
Emälinja
e. Primadonna Glow (VH22-019-0005) twh, 157cm, mee. So Called High Class (VH20-019-0073) twh, 156cm, rt
Prima Uomo Glow on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.