Da Ba Dee Glow (VH25-019-0136)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 07.03.2025, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/dabadeeglow.php |
| Rekisteröity | 27.11.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Glow |
| Kasvattaja | GLDL5792 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Turning In Grave Glow (VH22-019-0004) twh, 161cm |
ii. Stairway To Grave (VH20-019-0065) twh, 160cm, acha |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Buttercup (VH17-019-0024) twh, 163cm, vrt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Bam Bam Bidam Glow (VH24-019-0072) twh, 157cm, mkrj |
ei. Bam Bam Bailey (VH21-019-0072) twh, 156cm, mkrj |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Wonderful Years (VH22-019-0049) twh, 150cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Turning In Grave Glow (VH22-019-0004) twh, 161cmii. Stairway To Grave (VH20-019-0065) twh, 160cm, acha
Emälinja
e. Bam Bam Bidam Glow (VH24-019-0072) twh, 157cm, mkrjee. Wonderful Years (VH22-019-0049) twh, 150cm, rt
Da Ba Dee Glow on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.