Brynderwyn Mai Mair (VH25-024-0179)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 117 cm |
| Syntynyt | 06.04.2023, Uusi-Seelanti, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | |
| Sivut | https://vinhakulma.weebly.com/maimair.html |
| Rekisteröity | 01.07.2025 |
| Kotitalli | Vinhakulma (VINH2264) |
| Kasvattajanimi | Brynderwyn |
| Kasvattaja | BWS3830, VRL-07415 |
| Omistajat | Elli L. (VRL-14207) |
| i. Tirion Cynfarlon (VH22-024-0108) wA, 119cm, mkm |
ii. Aberystwyth Cadwr (VH21-024-0099) wA, 119cm, mkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Helynnau Mabry (VH22-024-0090) wA, 117cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Llanwenarth Mai Majesty (VH21-024-0064) wA |
ei. Baeryds Pioneer (VH21-024-0025) wA, 116cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Canffynnon Iona (VH20-024-0077) wA, 120cm, rnpäiskm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tirion Cynfarlon (VH22-024-0108) wA, 119cm, mkmii. Aberystwyth Cadwr (VH21-024-0099) wA, 119cm, mkm
Emälinja
e. Llanwenarth Mai Majesty (VH21-024-0064) wAee. Canffynnon Iona (VH20-024-0077) wA, 120cm, rnpäiskm
Brynderwyn Mai Mair on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.