Meinwen Creamy Cupcake (VH25-024-0283)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 119 cm |
| Syntynyt | 22.11.2025, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | voikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://tuire.safiiritiikeri.net/h/meinwen-creamy-cupcake |
| Rekisteröity | 22.11.2025 |
| Kotitalli | Meinwen Ponies (MEIN5771) |
| Kasvattajanimi | Meinwen |
| Kasvattaja | MEIN5771, VRL-00345 |
| Omistajat | Tuire (VRL-00345) |
KTK-II (70.000p), 25.03.2026, poniktk
KV-II (33.000p), 20.12.2025, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Loitsulan Myrick (VH18-024-0064) wA, 118cm, vkkkm |
ii. Mewian Maxwell (VH15-024-0176) wA, 117cm, km |
iii. Mixed Max (VH11-024-0103) wA, 117cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Anghrist Linette (VH14-024-0047) wA, 118cm, mkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. PP's Megara (VH17-024-0120) wA, 121cm, vkk |
iei. Eiddof Tywysog (VH12-024-0165) wA, 121cm, vkk |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Maddocks Mulan (VH17-024-0059) wA, 121cm, vkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Pencoed Chocolate Churro (VH25-024-0054) wA, 117cm, rt |
ei. Maldwyn Jarlath (VH20-024-0057) wA, 117cm, mkm |
eii. Haverforth Jac (VH19-024-0080) wA, 120cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ffestiniog Gwlithen (VH17-024-0094) wA, 119cm, mkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rhedyn Candlelight (VH24-024-0101) wA, 117cm, mkm |
eei. Appleton Ceirean (VH24-024-0014) wA, 118cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Delyth Moonlight (VH23-024-0024) wA, 118cm, mkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Loitsulan Myrick (VH18-024-0064) wA, 118cm, vkkkmii. Mewian Maxwell (VH15-024-0176) wA, 117cm, kmiii. Mixed Max (VH11-024-0103) wA, 117cm
Emälinja
e. Pencoed Chocolate Churro (VH25-024-0054) wA, 117cm, rtee. Rhedyn Candlelight (VH24-024-0101) wA, 117cm, mkmeee. Delyth Moonlight (VH23-024-0024) wA, 118cm, mkm
Meinwen Creamy Cupcake on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.