Meinwen Garrett (VH25-024-0290)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 115 cm |
| Syntynyt | 05.12.2025, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | ruunikonpäistärikkö |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/meinwen-garrett |
| Rekisteröity | 06.12.2025 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Meinwen |
| Kasvattaja | MEIN5771, VRL-00345 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| i. Moana's Griffith (VH22-024-0161) wA, 113cm |
ii. Maesglas Rhydian (VH22-024-0119) wA, 112cm, rnpäis |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Candy Cane (VH19-024-0024) wA, 116cm, rnkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Neifion Wampeewraith (VH24-024-0015) wA, 114cm, rnkrj |
ei. Ynys-y-llan Rhydderch (VH24-024-0006) wA, 114cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Peakes Bananabanshee (VH18-024-0008) wA, 114cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Moana's Griffith (VH22-024-0161) wA, 113cmii. Maesglas Rhydian (VH22-024-0119) wA, 112cm, rnpäis
Emälinja
e. Neifion Wampeewraith (VH24-024-0015) wA, 114cm, rnkrjee. Peakes Bananabanshee (VH18-024-0008) wA, 114cm
Meinwen Garrett on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.