Crane Valkyrja (VH25-026-0270)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 150 cm |
| Syntynyt | 04.12.2024, Suomi, 7 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://hehkulintu.net/fbm/valkyrja.php |
| Rekisteröity | 29.10.2025 |
| Kotitalli | Fairburn Manor (FAIR7611) |
| Kasvattajanimi | Crane |
| Kasvattaja | KURJ7834 |
| Omistajat | leah (VRL-11523) |
| i. Cadogan Eifion Rhys (VH19-026-0017) wD, 151cm, rtkrj |
ii. Rhediad Prince Emrys (VH13-026-0171) wD, 148cm, prt |
iii. Llanrhys Aeron (VH13-026-0148) wD, 142cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Draethen Mared (VH13-026-0147) wD, 145cm, tprt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Cadogan Rhychdir (VH18-026-0019) wD, 150cm |
iei. Rhowen Telynegwr (VH18-026-0015) wD, 152cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Wenllan Telynores (VH18-026-0017) wD, 148cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Crane Valhǫll (VH23-026-0103) wD, 150cm, m |
ei. Crane Raoiriú (VH23-026-0029) wD, 150cm, rt |
eii. Criffwyl Spongebob Squarepants (VH22-026-0243) wD, 149cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Llanllwni Brin (VH19-026-0044) wD, 149cm, prt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Crane Helreginn (VH19-026-0046) wD, 148cm, m |
eei. Pryderus Iawn (VH19-026-0026) wD, 145cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Grimstad Norna (VH18-026-0179) wD, 149cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Cadogan Eifion Rhys (VH19-026-0017) wD, 151cm, rtkrjii. Rhediad Prince Emrys (VH13-026-0171) wD, 148cm, prtiii. Llanrhys Aeron (VH13-026-0148) wD, 142cm, m
Emälinja
e. Crane Valhǫll (VH23-026-0103) wD, 150cm, mee. Crane Helreginn (VH19-026-0046) wD, 148cm, meee. Grimstad Norna (VH18-026-0179) wD, 149cm, m
Crane Valkyrja on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.