Maldwyn Grym Mawr (VH25-026-0306)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 152 cm |
| Syntynyt | 18.07.2025, Iso-Britannia, 5 vuotta |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://hehkulintu.net/fbm/grymmawr.php |
| Rekisteröity | 18.12.2025 |
| Kotitalli | Fairburn Manor (FAIR7611) |
| Kasvattajanimi | Maldwyn |
| Kasvattaja | MALD8435 |
| Omistajat | leah (VRL-11523) |
| i. Llancarfan Brenin Mawr (VH21-026-0022) wD, 150cm, tprt |
ii. Eironi Llewychaidd Dawn (VH16-026-0102) wD, 149cm, rnvkk |
iii. Caemawr Eironi Eryrod (VH16-026-0103) wD, 150cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Caerfyrddin Llawen Meinir (VH15-026-0129) wD, 147cm, rnvkk |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Llancarfan Ffawydd (VH18-026-0132) wD, 149cm, tprn |
iei. Blaenllechau Twm Ffawr (VH17-026-0001) wD, 146cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Queen Gwenhwyfar (VH17-026-0137) wD, 153cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Maldwyn Lysanor (VH14-026-0191) wD, 151cm, rn |
ei. Gwalch Ebargofiant (VH12-026-0083) wD, 148cm, rt |
eii. Eryr Llygad (VH11-025-0005) wC, 135cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Hazyvale's Gweledydd (VH11-026-0021) wD, 150cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Criallt Llinos (VH11-026-0267) wD, 155cm, tprn |
eei. Corwynt Llygad (VH11-026-0079) wD, 157cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Chweg Genna (VH11-026-0141) wD, 146cm, prn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Llancarfan Brenin Mawr (VH21-026-0022) wD, 150cm, tprtii. Eironi Llewychaidd Dawn (VH16-026-0102) wD, 149cm, rnvkkiii. Caemawr Eironi Eryrod (VH16-026-0103) wD, 150cm, rt
Emälinja
e. Maldwyn Lysanor (VH14-026-0191) wD, 151cm, rnee. Criallt Llinos (VH11-026-0267) wD, 155cm, tprneee. Chweg Genna (VH11-026-0141) wD, 146cm, prn
Maldwyn Grym Mawr on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.