Wornser Yemn (VH25-038-0023)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 14.02.2025, Puola, 9.8 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/worn/ |
| Rekisteröity | 20.04.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Ondour Yemn (VH23-038-0024) lv, 165cm, rt |
ii. Radical Lé Zingzing (VH19-045-0033) lv, 165cm, prt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Zar Chil Yel (VH16-045-0030) lv, 165cm, prn |
iiei. Walk This Way
Nin (VH00-045-7571) lv |
|
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Colorada Yemn (VH22-038-0014) lv, 165cm, rn |
iei. Sir Eclos Yemn (VH20-038-0041) lv, 160cm, rn |
ieii. Kingston Yemn (VH14-038-0038) lv, 160cm, rn |
| ieie. Crusif Yemn (VH14-038-0047) lv, 160cm, rn |
iee. Mystique MacLily (VH21-038-0165) lv, 167cm, mrn |
ieei. Piquet (VH20-038-0030) lv, 167cm, tprn |
|
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Cresselia Yemn (VH23-038-0017) lv, 159cm, rn |
ei. Rjazán Harrow (VH22-045-0049) lv, 162cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Pheodora Ach (VH20-045-0059) lv, 156cm, prt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. La Videl Yemn (VH22-038-0015) lv, 158cm, rn |
eei. Invictus Gue (VH22-038-0016) lv, 156cm, rn |
eeii. Invisible Gue (VH21-038-0044) lv, 154cm, trn |
| eeie. Miss Sun Gue (VH18-038-0104) lv, 160cm, rn |
eee. Bressia Yemn (VH20-038-0044) lv, 159cm, rn |
eeei. Kingston Yemn (VH14-038-0038) lv, 160cm, rn |
|
| eeee. Grafaella Yemn (VH14-038-0048) lv, 155cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 1.17%
Sukukatokerroin: 0.91
Isälinja
i. Ondour Yemn (VH23-038-0024) lv, 165cm, rtii. Radical Lé Zingzing (VH19-045-0033) lv, 165cm, prt
Emälinja
e. Cresselia Yemn (VH23-038-0017) lv, 159cm, rnee. La Videl Yemn (VH22-038-0015) lv, 158cm, rneee. Bressia Yemn (VH20-038-0044) lv, 159cm, rneeee. Grafaella Yemn (VH14-038-0048) lv, 155cm, rneeeee. Zin Othilia (VH13-038-0022) lv, 153cm, rn
Wornser Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.