Carvaggio di Sierra (VH25-040-0040)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 14.02.2025, Italia, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://meea.altervista.org/win/gio.html |
| Rekisteröity | 30.06.2025 |
| Kotitalli | Winmour Manor (WINM2591) |
| Kasvattajanimi | di Sierra |
| Kasvattaja | CIEL3278 |
| Omistajat | meea (VRL-09844) |
| i. Colin v.d. Khim (VH20-040-0011) fri, 163cm, m |
ii. Micheltjen (VH13-040-0004) fri, 163cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Domina (VH03-040-4467) fri, 161cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Sierra Agave (VH23-040-0031) fri, 168cm, m |
ei. Agoston (VH22-040-0013) fri, 159cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Chantelle (VH23-040-0018) fri, 169cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Colin v.d. Khim (VH20-040-0011) fri, 163cm, mii. Micheltjen (VH13-040-0004) fri, 163cm, m
Emälinja
e. Sierra Agave (VH23-040-0031) fri, 168cm, mee. Chantelle (VH23-040-0018) fri, 169cm, m
Carvaggio di Sierra on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.