Willem van Namys (VH25-040-0062)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 11.04.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/willemvannamys.php |
| Rekisteröity | 01.07.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | van Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Wildrik Ree (VH23-040-0050) fri, 168cm, m |
ii. Fijân v.d. Bjirketûke (VH21-040-0019) fri, 166cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Proud of You (VH12-040-0117) fri, 164cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Innalis van Namys (VH23-040-0124) fri, 165cm, m |
ei. Joachin (VH21-040-0024) fri, 165cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Infi van Mooi (VH23-040-0021) fri, 163cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wildrik Ree (VH23-040-0050) fri, 168cm, mii. Fijân v.d. Bjirketûke (VH21-040-0019) fri, 166cm, m
Emälinja
e. Innalis van Namys (VH23-040-0124) fri, 165cm, mee. Infi van Mooi (VH23-040-0021) fri, 163cm, m
Willem van Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.