Rachel van Namys (VH25-040-0069)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 20.04.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/rachelvannamys.php |
| Rekisteröity | 14.07.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | van Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Dawnvale Larry (VH20-040-0183) fri, 163cm, m |
ii. Dawnvale Lennart (VH18-040-0046) fri, 165cm, m |
iii. Auke v.d. Dries (VH18-040-0004) fri, 164cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Fenna v.d. Holt (VH18-040-0008) fri, 167cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Duren Belinka (VH11-040-0150) fri, 161cm, m |
iei. Rock'n Harald (VH01-040-2762) fri, 162cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Klazina I (VH02-040-1658) fri, 167cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rozana van Cloud (VH24-040-0003) fri, 166cm, m |
ei. Ronne fan CHB (VH21-040-0023) fri, 165cm, m |
eii. Clarenblad (VH19-040-0053) fri, 177cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Lys fan Rijinders (VH21-040-0011) fri, 160cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Adriana van Winmour (VH23-040-0037) fri, 166cm, m |
eei. Bizou van Zoofoire (VH22-040-0085) fri, 165cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Januari van Epon (VH22-040-0089) fri, 167cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dawnvale Larry (VH20-040-0183) fri, 163cm, mii. Dawnvale Lennart (VH18-040-0046) fri, 165cm, miii. Auke v.d. Dries (VH18-040-0004) fri, 164cm, m
Emälinja
e. Rozana van Cloud (VH24-040-0003) fri, 166cm, mee. Adriana van Winmour (VH23-040-0037) fri, 166cm, meee. Januari van Epon (VH22-040-0089) fri, 167cm, m
Rachel van Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.