Silvia van Cloud (VH25-040-0118)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 162 cm |
| Syntynyt | 26.08.2025, Iso-Britannia, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/ab/Silvia.php |
| Rekisteröity | 20.12.2025 |
| Kotitalli | Aramore Baroques (ARAM2582) |
| Kasvattajanimi | van Cloud |
| Kasvattaja | CLOU9285, VRL-11911 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
| i. Samen van Holmes (VH20-040-0100) fri, 165cm |
ii. Stille (VH14-040-0084) fri, 165cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Conmigo Danza (VH12-040-0048) fri, 165cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Maldwyn Irena (VH19-040-0034) fri, 156cm, m |
ei. Thijmen (VH16-040-0025) fri, 158cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Aleyna (VH21-040-0072) fri, 155cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Samen van Holmes (VH20-040-0100) fri, 165cmii. Stille (VH14-040-0084) fri, 165cm, m
Emälinja
e. Maldwyn Irena (VH19-040-0034) fri, 156cm, mee. Aleyna (VH21-040-0072) fri, 155cm, m
Silvia van Cloud on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.