Adrian Armerano (VH25-165-0012)
| Rotu | Friesian Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 08.10.2025, Iso-Britannia, 6 vuotta |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://suklaameloni.altervista.org/armerano.html |
| Rekisteröity | 17.11.2025 |
| Kotitalli | Stable Misang (MISA1828) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | MISA1828, VRL-14810 |
| Omistajat | Marjahilla (VRL-14810) |
| i. Hudsyn Hibiferino (VH23-301-0001) sw, 163cm, trn |
ii. Hey Logan (VH16-209-0071) ish, 167cm, mkrj |
iii. Hey Valentin (VH16-069-0004) idh, 166cm, vm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Big Hat Logan (VH15-006-0449) xx, 171cm, mkrj |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Roseferino G. (VH22-087-0025) lusit, 157cm, rn |
iei. Remigio (VH21-087-0001) lusit, 158cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Anastácia (VH19-087-0002) lusit, 158cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Annie fan Khim (VH20-040-0001) fri, 166cm, m |
ei. Keimpe fan Khim (VH19-040-0016) fri, 164cm, m |
eii. Frederik fan Kiestra (VH18-040-0030) fri, 164cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Debora fan Kiestra (VH18-040-0038) fri, 162cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Jenni fan Khim (VH19-040-0012) fri, 166cm, m |
eei. Dorian fan Bleom (VH18-040-0033) fri, 170cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Florina fan Bleom (VH18-040-0041) fri, 167cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hudsyn Hibiferino (VH23-301-0001) sw, 163cm, trnii. Hey Logan (VH16-209-0071) ish, 167cm, mkrjiii. Hey Valentin (VH16-069-0004) idh, 166cm, vm
Emälinja
e. Annie fan Khim (VH20-040-0001) fri, 166cm, mee. Jenni fan Khim (VH19-040-0012) fri, 166cm, meee. Florina fan Bleom (VH18-040-0041) fri, 167cm, m
Adrian Armerano on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.