Saffron d'Primavera (VH25-320-0037)
| Rotu | Royal Hanoverian Cream |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 20.06.2024, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | |
| Painotus | |
| Sivut | https://sites.google.com/view/saffron-dprimavera/etusivu |
| Rekisteröity | 26.01.2025 |
| Kotitalli | Royal Primavera (ROPI6258) |
| Kasvattajanimi | d'Primavera |
| Kasvattaja | ROPI6258, VRL-14982 |
| Omistajat | Elizabeth (VRL-14982) |
| i. BAFF Viento Espacial (VH22-033-0014) pre, 159cm, hpvmkm |
ii. RR Filling Up the Space (VH21-033-0001) pre, 165cm, hpvm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. BL Siente El Viento (VH20-033-0013) pre, 151cm, kkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Seire d'Royal (VH22-320-0029) rhc, 165cm, accha |
ei. Santiago I (VH21-033-0047) pre, 156cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Magisksøs Olesya (VH22-320-0011) rhc, 168cm, gccha |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. BAFF Viento Espacial (VH22-033-0014) pre, 159cm, hpvmkmii. RR Filling Up the Space (VH21-033-0001) pre, 165cm, hpvm
Emälinja
e. Seire d'Royal (VH22-320-0029) rhc, 165cm, acchaee. Magisksøs Olesya (VH22-320-0011) rhc, 168cm, gccha
Saffron d'Primavera on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.