Nameera al Namys ox (VH26-003-0114)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 08.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/nameeraalnamysox.php |
| Rekisteröity | 06.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Khalim al Namys ox (VH24-003-0050) ox, 157cm, rt |
ii. Khaalid al Namys ox (VH23-003-0203) ox, 156cm, rtkm |
iii. Khayri II ox (VH23-003-0065) ox, 151cm, rtkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Najma ox (VH23-003-0064) ox, 157cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Duha Balqis al Namys ox (VH23-003-0250) ox, 153cm, vrt |
iei. Balthazar ox (VH22-003-0201) ox, 151cm, prt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Dakhm Mustaqill ox (VH18-003-0144) ox, 151cm, rtkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Najaat al Namys ox (VH24-003-0075) ox, 158cm, rt |
ei. Irfaan al Namys ox (VH23-003-0207) ox, 154cm, rt |
eii. Issa ox (VH23-003-0073) ox, 156cm, vprt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Bashira II ox (VH23-003-0070) ox, 149cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Nazmiyya al Namys ox (VH23-003-0200) ox, 160cm, rt |
eei. Atallah Aziz ox (VH23-003-0072) ox, 157cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Nawar ox (VH23-003-0069) ox, 158cm, trt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Khalim al Namys ox (VH24-003-0050) ox, 157cm, rtii. Khaalid al Namys ox (VH23-003-0203) ox, 156cm, rtkmiii. Khayri II ox (VH23-003-0065) ox, 151cm, rtkm
Emälinja
e. Najaat al Namys ox (VH24-003-0075) ox, 158cm, rtee. Nazmiyya al Namys ox (VH23-003-0200) ox, 160cm, rteee. Nawar ox (VH23-003-0069) ox, 158cm, trt
Nameera al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.