Raakaan al Namys ox (VH26-003-0119)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 152 cm |
| Syntynyt | 09.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/raakaanalnamysox.php |
| Rekisteröity | 07.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Rasheeq al Karma ox (VH25-003-0161) ox, 151cm, rn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Benita al Namys ox (VH23-003-0167) ox, 155cm, rn |
ei. Omran al Namys ox (VH21-003-0094) ox, 152cm, rn |
eii. Oscuro ox (VH14-003-0007) ox, 152cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Dakhm Mustaqill ox (VH18-003-0144) ox, 151cm, rtkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Benza al Karma ox (VH23-003-0053) ox, 153cm, prn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rasheeq al Karma ox (VH25-003-0161) ox, 151cm, rn
Emälinja
e. Benita al Namys ox (VH23-003-0167) ox, 155cm, rnee. Benza al Karma ox (VH23-003-0053) ox, 153cm, prn
Raakaan al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.