Loimumäen Maija (VH26-017-0019)
| Rotu | Shetlanninponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 105 cm |
| Syntynyt | 23.10.2025, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | musta |
| Painotus | ravit |
| Sivut | http://loimumaentila.weebly.com/maija.html |
| Rekisteröity | 30.01.2026 |
| Kotitalli | Loimumäen Tila (LOI1894) |
| Kasvattajanimi | Loimumäen |
| Kasvattaja | LOI1894, VRL-13855 |
| Omistajat | siinau (VRL-13855) |
| i. Loimumäen Matias (VH24-017-0063) she, 104cm, m |
ii. Azararäv (VH21-017-0357) she, 100cm, rtmsh |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Praline Martini (VH21-017-0360) she, 104cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Fellbury Silver Bells (VH21-017-0392) she, 106cm, rn |
ei. Monarch of Bowden (VH20-017-0132) she, 105cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Silke v.d. Weerhoeve (VH19-017-0140) she, 107cm, rnkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Loimumäen Matias (VH24-017-0063) she, 104cm, mii. Azararäv (VH21-017-0357) she, 100cm, rtmsh
Emälinja
e. Fellbury Silver Bells (VH21-017-0392) she, 106cm, rnee. Silke v.d. Weerhoeve (VH19-017-0140) she, 107cm, rnkm
Loimumäen Maija on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.