Havun Kuuhilla (VH26-018-0143)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 05.03.2026, Suomi, 5 vuotta |
| Väri | punarautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://havukallio.webnode.fi/havun-kuuhilla/ |
| Rekisteröity | 18.03.2026 |
| Kotitalli | Havukallio (HAVU3713) |
| Kasvattajanimi | Havun |
| Kasvattaja | HAVU3713, VRL-11253 |
| Omistajat | Uppe (VRL-11253) |
| i. Routapirtin Kaspian (VH26-018-0085) sh, 145cm, rtkm |
ii. Karnaali (VH23-018-0904) sh, 162cm, prt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kuura (VH21-018-0993) sh, 150cm, rtkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Jeilin Kuuhile (VH21-018-0472) sh, 161cm, vprt |
ei. Tilliäinen (VH16-018-2762) sh, 154cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Kuunkudelma (VH18-018-0248) sh, 166cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Routapirtin Kaspian (VH26-018-0085) sh, 145cm, rtkmii. Karnaali (VH23-018-0904) sh, 162cm, prt
Emälinja
e. Jeilin Kuuhile (VH21-018-0472) sh, 161cm, vprtee. Kuunkudelma (VH18-018-0248) sh, 166cm
Havun Kuuhilla on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.