Kuuralehdon Veerami (VH26-018-0162)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 24.03.2026, Suomi, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://havukallio.webnode.fi/kuuralehdon-veerami/ |
| Rekisteröity | 24.03.2026 |
| Kotitalli | Havukallio (HAVU3713) |
| Kasvattajanimi | Kuuralehdon |
| Kasvattaja | KUUR3425, VRL-11290 |
| Omistajat | Uppe (VRL-11253) |
| i. Kanervarannan Jeera (VH16-018-0598) sh |
ii. Jaarami (VH15-018-2475) sh, 160cm, trt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Hailakka (VH16-018-0147) sh, 160cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Seljasaaren Vilpuri (VH15-018-0845) sh |
ei. Klaus-Henrik (VH15-018-0791) sh, 159cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ilo-Varpu (VH14-018-1070) sh, 161cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kanervarannan Jeera (VH16-018-0598) shii. Jaarami (VH15-018-2475) sh, 160cm, trt
Emälinja
e. Seljasaaren Vilpuri (VH15-018-0845) shee. Ilo-Varpu (VH14-018-1070) sh, 161cm
Kuuralehdon Veerami on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.