Ruby Falls NMH (VH26-019-0031)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 23.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/rubyfallsnmh.php |
| Rekisteröity | 09.04.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Demon Slayer NMH (VH25-019-0011) twh, 159cm, rt |
ii. Knocking Demon (VH24-019-0067) twh, 156cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. War Room (VH24-019-0069) twh, 156cm, mvkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Sagada (VH25-019-0002) twh, 157cm |
ei. Absquatulate (VH24-019-0001) twh, 158cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Fazenda Santa Ines (VH23-019-0099) twh, 157cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Demon Slayer NMH (VH25-019-0011) twh, 159cm, rtii. Knocking Demon (VH24-019-0067) twh, 156cm, rt
Emälinja
e. Namys Sagada (VH25-019-0002) twh, 157cmee. Fazenda Santa Ines (VH23-019-0099) twh, 157cm
Ruby Falls NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.