Pink Poison NMH (VH26-019-0038)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 30.01.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/pinkpoisonnmh.php |
| Rekisteröity | 10.04.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Can't Be Asked (VH18-019-0023) twh, 159cm, acha |
ii. Golden Moon Ion (VH15-019-0038) twh, 160cm, clcha |
iii. Cash and Goods GA (VH14-019-0017) twh, 168cm, acha |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ladybird In Moon GA (VH14-019-0020) twh, 150cm, mkrj |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Can't Be Unseen DLHS (VH17-019-0019) twh, 156cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lipstick Jungle Glow (VH25-019-0137) twh, 157cm, rn |
ei. Dreighton Glow (VH22-019-0008) twh, 160cm, rnvkk |
eii. Rhyton (VH20-019-0071) twh, 159cm, mkrj |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Enable Love (VH20-019-0076) twh, 161cm, rnvkk |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lipstick Lies Delm (VH19-019-0001) twh, 155cm, rn |
eei. Deep Impact (VH17-019-0065) twh |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Little Red Annie (VH17-019-0066) twh |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Can't Be Asked (VH18-019-0023) twh, 159cm, achaii. Golden Moon Ion (VH15-019-0038) twh, 160cm, clchaiii. Cash and Goods GA (VH14-019-0017) twh, 168cm, acha
Emälinja
e. Lipstick Jungle Glow (VH25-019-0137) twh, 157cm, rnee. Lipstick Lies Delm (VH19-019-0001) twh, 155cm, rneee. Little Red Annie (VH17-019-0066) twh
Pink Poison NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.