Hot Touch Glow (VH26-019-0050)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 154 cm |
| Syntynyt | 09.11.2024, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://www.cornfield-chase.com/cedarwyn/hot_touch_glow.php |
| Rekisteröity | 22.05.2026 |
| Kotitalli | Cedarwyn Acres (CWA9281) |
| Kasvattajanimi | Glow |
| Kasvattaja | GLDL5792, VRL-05704 |
| Omistajat | Faye (VRL-11299) |
| i. Hot Toddy Glow (VH24-019-0073) twh, 157cm, m |
ii. Hennessey Qocui Glow (VH20-019-0080) twh, 157cm, m |
iii. Hot Hennessey (VH20-019-0030) twh, 156cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Fizzbomb (VH20-019-0031) twh, 158cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Lipstick Lies Delm (VH19-019-0001) twh, 155cm, rn |
iei. Deep Impact (VH17-019-0065) twh |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Little Red Annie (VH17-019-0066) twh |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Glorious Touch Glow (VH24-019-0076) twh, 157cm, rnvkk |
ei. Glorious Sailor Glow (VH22-019-0007) twh, 158cm, m |
eii. Gloriam (VH20-019-0070) twh, 160cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Holiday Jingle (VH20-019-0075) twh, 156cm, sysrt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Golden Touch Glow (VH22-019-0006) twh, 157cm, rnvkk |
eei. Paint It Gold (VH20-019-0067) twh, 157cm, rnvkk |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Touch of Perfection (VH20-019-0074) twh, 158cm, vkk |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hot Toddy Glow (VH24-019-0073) twh, 157cm, mii. Hennessey Qocui Glow (VH20-019-0080) twh, 157cm, miii. Hot Hennessey (VH20-019-0030) twh, 156cm, rt
Emälinja
e. Glorious Touch Glow (VH24-019-0076) twh, 157cm, rnvkkee. Golden Touch Glow (VH22-019-0006) twh, 157cm, rnvkkeee. Touch of Perfection (VH20-019-0074) twh, 158cm, vkk
Hot Touch Glow on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.