Llancarfan Rhianydd (VH26-026-0053)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 149 cm |
| Syntynyt | 26.01.2026, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/llancarfan-rhianydd |
| Rekisteröity | 17.02.2026 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Llancarfan |
| Kasvattaja | GLEN7712, VRL-03335 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| i. Rhown Maxfor (VH12-026-0168) wD, 149cm, rn |
ii. Gwilym Madoc (VH12-026-0134) wD, 142cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Gwenyth Niamh (VH12-026-0138) wD, 145cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Llancarfan Rhiannon (VH22-026-0092) wD, 150cm |
ei. Pentryblaidd Ffynnon (VH18-026-0046) wD, 144cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Penrhiwllan Rhian Mai (VH22-026-0020) wD, 151cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rhown Maxfor (VH12-026-0168) wD, 149cm, rnii. Gwilym Madoc (VH12-026-0134) wD, 142cm
Emälinja
e. Llancarfan Rhiannon (VH22-026-0092) wD, 150cmee. Penrhiwllan Rhian Mai (VH22-026-0020) wD, 151cm, m
Llancarfan Rhianydd on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.