Hemgård Catalyst (VH26-031-0037)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 175 cm |
| Syntynyt | 27.12.2025, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Cata.php |
| Rekisteröity | 06.02.2026 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | Hemgård |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
KEV-II (30.000p), 28.02.2026, KEV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. KBS Cathartic (VH24-012-0010) kwpn, 171cm, rnkm |
ii. Copper de Lux (VH23-012-0083) kwpn, 173cm, rnkm |
iii. Copernicus (VH17-012-0398) kwpn, 171cm, rnkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Chanel No. 1 (VH21-012-0209) kwpn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Prisca de Lux (VH23-012-0084) kwpn, 168cm, rn |
iei. Elmo v.d. Aerdenhout (VH17-012-0396) kwpn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Primrose NLD (VH17-012-0400) kwpn, 169cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Catherine The Great Ion (VH20-031-0202) fwb, 167cm |
ei. Romanow Ion (VH12-031-0602) fwb, 168cm |
eii. Romster (VH12-043-0042) swb, 171cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Macanei (VH11-012-0168) fwb, 163cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Deeann Ion (VH12-031-0604) fwb, 167cm, m |
eei. Gogetthemtiger (VH13-021-0213) trak, 167cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Getrouwde Dame (VH11-012-0165) kwpn, 166cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. KBS Cathartic (VH24-012-0010) kwpn, 171cm, rnkmii. Copper de Lux (VH23-012-0083) kwpn, 173cm, rnkmiii. Copernicus (VH17-012-0398) kwpn, 171cm, rnkm
Emälinja
e. Catherine The Great Ion (VH20-031-0202) fwb, 167cmee. Deeann Ion (VH12-031-0604) fwb, 167cm, meee. Getrouwde Dame (VH11-012-0165) kwpn, 166cm, rn
Hemgård Catalyst on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.